top of page
  • Writer's pictureZanda Zilgalve

Nāc Balsot!

Updated: Apr 13, 2023


Zīmējums: Anna Marta ZilgalveŠī nedēļa Mea Via Foundation ir īpaša - 29.septembrī svinēsim savu 2 gadu dzimšanas dienu, savukārt sestdien, 1.oktobrī, Fonda līdzdibinātājai Zandai ir vārdadiena.


Esam pateicīgi par iespēju darboties brīvā Latvijā, tāpēc savā svētku nedēļā aicinām Jūs būt atbildīgiem un aktīviem, piedaloties mūsu Fonda rīkotajā akcijā #NācBalsot!


Akcijas noteikumi ir pavisam vienkārši. Akcijā aicināti piedalīties visi balstiesīgie Latvijas iedzīvotāji, kuri šonedēļ izdarīs savu izvēli un piedalīsies 14. Saeimas vēlēšanās. Atceries - to var izdarīt arī savlaicīgi - dažas dienas iepriekš!


1. Nāc Balsot! Vislabāk, ja nobildējies uzreiz pēc nobalsošanas.


2. Lai nākamajās vēlēšanās būtu vieglāk izdarīt izvēli, izvirzi cilvēku, par kuru Tu būtu gatavs balsot, bet šoreiz partiju vēlēšanu sarakstos neatradi, norādot viņas vai viņa vārdu un uzvārdu.


3. Raksti mūs Facebook konta šī ieraksta komentāros vai uz e-pastu info@meaviafoundation.org

  • Es biju balsot

  • Ja vēlies, pievieno savu bildi pēc nobalsošanas

  • Ieraksti vai atzīmē cilvēku, par kuru nākamajās vēlēšanās gribētu nobalsot, ja viņš vai viņa kandidētu.

Gaidīsim ziņas līdz 1.oktobra plkst. 24.00!


3.oktobrī paziņosim 3 laimīgos, kuri saņems mūsu iecienītā restorāna Beef Eater's dāvanu karti, katru 30 eiro vērtībā, lai varētu nosvinēt mūsu dzimšanas dienu, Zandas vārdadienu un Saeimas vēlēšanu rezultātus!82 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page